Podsumowanie weekendu z VSA i BSF

18-19 listopada 2017 roku za sprawą dwóch niezwykłych wydarzeń zamieniliśmy hale naszego Expo Mazury w arenę piękna, urody, sportu i zdrowia. 
 
Do odbywających się od trzech lat targów targów sportowych Vital Sport Arena oraz kosmetycznych Beauty Spa&Fashion postanowiliśmy dodać strefy tematyczne – ślubną oraz zdrowia z bezpłatnymi badaniami. Fuzja tych tematycznie różnych wydarzeń miała na celu przyciągnięcie całych rodzin i to udało się nam osiągnąć.
 
Najmłodsi swój raj odkryli w strefie sportowej, w której przez dwa dni można było skakać na trampolinach, biegać, tańczyć, jeździć na rowerach, deskorolkach, hulajnogach, spróbować swoich sił w parku linowym lub na macie do karate, zagrać w piłkę nożną, ręczną lub badmintona.
 
Dla rodziców czekały profesjonalne prelekcje i pokazy, dotyczące makijażu, pielęgnacji, ruchu, zdrowego trybu zycia czy odżywiania. Dla osób z branży przygotowaliśmy seminaria: „Bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe w gabinecie kosmetycznym”, „Wpływ kolagenu w kosmetyce”, „Makijaż Leczniczy Minerałami” oraz „I Mistrzostwa Przedłużania Rzęs CLASSIC LASHES Mazury 2017”. 
Nie zabrakło również efektownej metamorfozy z udziałem zwiedzających. W tym roku zadbaliśmy o parę córka - matka w kontekście uroczystości ślubnej. Program był bogaty i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
 
Wystawcy, czyli producenci i dystrybutorzy najlepszych marek dodatkowo oprócz prezentacji swoich topowych produktów i nowości kusili zwiedzających licznymi konkursami i loteriami. Do wygrania były między innymi profesjonalna sesja zdjęciowa, suknia wieczorowa, vouchery na makijaż, czesanie czy stylizację paznokci.  
 

Przy okazji targów oraz licznych atrakcji można było również skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji w specjalnie zaaranżowanej Strefie Zdrowia: pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących, pomiar natężenia pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez telefony komórkowe, profilaktyka chorób odkleszczowych, profilaktyka uzależnień od dopalaczy, alkoholu i tytoniu, porady i konsultacje leczenia zaćmy, pierwsza pomoc dzieci i dorosłych, pomiar ciśnienia, konsultacje cytologiczne, konsultacje i profilaktyka słuchu, badanie piersi dla kobiet pomiędzy 50 a 69 r.ż., analiza składu ciała na profesjonalnym analizatorze medycznym TANITA BC 420MA, pomiar BMI i ciężaru ciała czy konsultacja dietetyka i pielęgniarki
w zakresie cukrzycy.
 
Dziękujemy, że byliście z nami.